Vysočanská radiála je hotova!

Diskuse nad činností a věcmi kolem našeho spolku.

Moderátoři: yenik, simandl

Odpovědět
odjinud
Administrátor fóra
Příspěvky: 433
Registrován: sob dub 19, 2008 19:40
Bydliště: na Proseku v paneláku, na Brnkách aspoň v ulici U paneláku :-)

Vysočanská radiála je hotova!

Příspěvek od odjinud » čtv pro 01, 2011 22:38

Po dlouhých letech byla dokončena dálniční spojka mezi Kličovem a dálnicí na Boleslav... takže pokud jezdíte směrem na Boleslav, Jičín, Liberec, Krkonoše atd. na hory, tak to bude fajn.

Blbé je, že je tam zatém padesátka, než postaví nějaký plot nebo co.
vysocanska_radiala.jpg
Blíže zde: http://zpravy.idnes.cz/vysocanska-radia ... -zpravy_ab
odjinud

odjinud
Administrátor fóra
Příspěvky: 433
Registrován: sob dub 19, 2008 19:40
Bydliště: na Proseku v paneláku, na Brnkách aspoň v ulici U paneláku :-)

Re: Vysočanská radiála je hotova!

Příspěvek od odjinud » čtv úno 02, 2012 9:57

Tak jsem tam v neděli jel, a dobrý - už je tam 80km/h. Nájezd ve směru dolů od Klíčova je strašnej, tam je 30km/h a oprávněně. Další vada na kráse je nájezd ve směru ze spoda od Hloubětína. Tam zabral připojovací pruh celý pravý pruh, čili kamiony, co jedou směrem na Letňany a dál na sever (E55), tak stojí v levém pruhu a silnice je tím zablokovaná.

V praxi je také trochu diskutabilní, jak už se objevilo v diskusích, že je to tak trochu odnikud nikam a pokud zrovna nepotřebujete z Proseka na Mladou Boleslav (což se mi zrovna hodí, protože tam máme chalupu), tak to zase taková zkratka není. Jel jsem nejdřív Prosek - Černý Most (Ikea) a zde vidím problém v prodloužení trasy v různých nájezdech a objezdech na ČM, pak jsem jel ČM (Hornbach) - Letňany (Kika) a ještě horší, než se tam člověk vymotá a najede na tu spojku, tak má půlku cesty za sebou. Následně jsem jel ještě jednou zpět (Letňany (Kika) -> ČM (ikea), což by docela šlo, až na uzavřenou přípojku od nákupního centra na dálnici (jak se tam dělá to přemostění).
Zpátky už jsem nevydržel a jel normálně, po Chlumecké a Kolbenově a popravdě - je to lepší.
odjinud

Odpovědět

Zpět na „Spolek“