Předvánoční valná hromada 2005

Diskuse nad činností a věcmi kolem našeho spolku.

Moderátoři: yenik, simandl

Odpovědět
simandl
Administrátor fóra
Příspěvky: 1140
Registrován: úte srp 19, 2003 22:20
Bydliště: Jablonecká 713
Kontaktovat uživatele:

Předvánoční valná hromada 2005

Příspěvek od simandl » čtv pro 01, 2005 21:37

Milí přátelé,
věnujte prosím pozornost následující pozvánce:

Občanské sdružení jablonka.cz, se sídlem: Jablonecká 713, 190 00 Praha 9, IČO: 266 35 925 svolává dle stanov řádnou valnou hromadu.

Konat se bude v pondělí 19.12.2005 od 20:00 hodin v rezervovaných prostorách restaurace Severka (pizzerie u Delvity na Jablonecké).

Navrhovaný pořad jednání:
1. Volba členů rady sdružení.
2. Projednání výše jednorázového vstupního příspěvku, pravidelného členského příspěvku a pravidelného příspěvku na internet.
3. Přijetí čekatelů za řádné členy.
4. Závěr

hezký den

simandl
Administrátor fóra
Příspěvky: 1140
Registrován: úte srp 19, 2003 22:20
Bydliště: Jablonecká 713
Kontaktovat uživatele:

podrobnosti k programu

Příspěvek od simandl » stř pro 14, 2005 1:16

Pokusím se shrnout o čem by se mělo jednat. Je možné že jsem v následujících řádcích někde něco nepropočítal zcela bez chyby takže to prosím berte jen jako informaci o tom co vyšlo mě. Pokud budete mít jakékoliv dotazy nebo připomínky budu rád pokud je napíšete sem do diskuse a nebo je sdělíte na valné hromadě v pondělí.

Jediný funkční radní v současné době jsem já a tak by bylo dobré zvolit nejméně další dva lidi aby jsme byli alespoň tři. Mluvil jsem předběžně s Petrem Chalupným a Kamilem Horníčkem kteří by to chtěli dělat.

Pro následující rozbory najdete grafy s čísly v souboru finance_statistiky.pdf
Pokud nemáte nainstalujte si zdarma prohlížeč ftp://10.33.0.2/software/AdbeRdr70_enu_full.exe

Jednorázový vstupní příspěvek je 1200Kč.
V roce 2003 jsme připojili 6 lidí s náklady 7886Kč což dělá 1314Kč na jednoho.
V roce 2004 jsme připojili 12 lidí s náklady 11667Kč což dělá 972Kč na jednoho.
V roce 2005 jsme připojili 19 lidí s náklady 8896Kč což dělá 468Kč na jednoho.
Je tedy vidět že s klesajícími cenami materálu a vzrůstající velikostí sítě se náklady na materiál snižují a je možné snížit i vstupní příspěvek.

Pravidelný členský příspěvek je 50Kč. Je určen na provoz sítě neboli elektřinu a režii sdružení a tvorbu fondu oprav. Ti členi kteří napájí některý z našich switchů platí o 25Kč měsíčně méně.
V roce 2003 byly celkové náklady za provoz 33Kč na člena.
V roce 2004 byly celkové náklady za provoz 22Kč na člena.
V roce 2005 byly celkové náklady za provoz 20Kč na člena.
Pravidelný členský příspěvek je tedy možné snížit ale nedělal bych to. 50Kč za měsíc není mnoho a pokud by přišly větší výdaje na opravy bude se hodit mít rezervu.

Pravidelný příspěvek na internet by mohl být 50Kč. Platit ho budou jen ti kteří chtějí využívat společnou konektivitu. Náklady na konektivitu 1Mbps od connection.cz jsou 1200Kč měsíčně a je v plánu odebírat 2Mbps což by přišlo na 2000. Pokud nás bude 40 bude to 50Kč na jednoho zúčastněného člena. Případný přebytek vybraných peněz při vyšším počtu lidí (což zcela jistě bude) zůstane sdružení na fond oprav.

Čekatelé kteří přicházejí v úvahu na přijetí jsou
# Josef Skála ml.*
# David Halouzka *
# František Hájek *
# Ivan Dvořáček *
# Josef Rybišar *
# Jitka Přibylová *
# Jana Pechancová *
# Jiří Buzický *
# Aleš Michl *
# Jiří Flajzar *
# Ludmila Kratochvílová *
# Marie Goliášová *
# John Pivonka*
# Jana Wágnerová*
# Viera Povýšilová*
# Dušan Volár*
ale třeba ještě někdo do pondělí přibyde.

simandl
Administrátor fóra
Příspěvky: 1140
Registrován: úte srp 19, 2003 22:20
Bydliště: Jablonecká 713
Kontaktovat uživatele:

Zápis

Příspěvek od simandl » pát pro 23, 2005 1:30

Připravil jsem zápis z valné hromady.
zapis_vh_20051219.pdf
Pokud nemáte nainstalujte si zdarma PDF prohlížeč ftp://10.33.0.2/software/AdbeRdr70_enu_full.exe

hezký den

4.2.2006
Zápis je ověřený Petrem Bočkem :)

Odpovědět

Zpět na „Spolek“