Noví parkovací stání v Jablonecké i jinde

Co se děje v našem okolí, ať už dobrého nebo špatného. Podílení se na věcech veřejných - občané vs. radnice a investoři. Diskuse ohledně věcí v místě – školky, školy, lékaři, zájmové kroužky, spolky, kluby, obchody, služby, doprava, výstavba, ekologie…

Moderátor: odjinud

Odpovědět
albali
Běžný uživatel
Příspěvky: 65
Registrován: stř kvě 14, 2008 14:31

Noví parkovací stání v Jablonecké i jinde

Příspěvek od albali » úte říj 05, 2010 8:27

Ahoj,

zahlédl jsem na lampě pověšnou nějakou cedulku, že by se měly dělat z těch prostorů okolo popelnic další parkovací stání. Jde o Jabloneckou ulici, ten dlouhý dům naproti parku. Čuměl jsem na to delší dobu, ale nebyl jsem z toho moc moudrý... ale asi je to nějaká refundace za ten nový dům v Kytlické, co zabral parkoviště.

odjinud
Administrátor fóra
Příspěvky: 433
Registrován: sob dub 19, 2008 19:40
Bydliště: na Proseku v paneláku, na Brnkách aspoň v ulici U paneláku :-)

Re: Noví parkovací stání v Jablonecké i jinde

Příspěvek od odjinud » úte říj 05, 2010 9:20

Viděl jsem to taky a podle všho je to tak, že místo 2 trávníčků okolo popelnic přibudou vždy cca 4 park. místa. Což je fajn, vzhledem k tomu, že tam bydlím. Nicméně zrovna tam se dá parkovat celkem dobře, kdežto třeba o 200m dál v Jablonecké (za těmi 5ti věžáky za Billou) je to katastrofa a tam se dělat nebude asi nic.
odjinud

odjinud
Administrátor fóra
Příspěvky: 433
Registrován: sob dub 19, 2008 19:40
Bydliště: na Proseku v paneláku, na Brnkách aspoň v ulici U paneláku :-)

Re: Noví parkovací stání v Jablonecké i jinde

Příspěvek od odjinud » čtv lis 04, 2010 17:49

Tak už se tam bagruje... sice asi 100m ode mě, ale i tak to snad pomůže... každopádně objektivně to až zas tak nutně nepotřebujeme ale MČ to asi ze zásady dělá tam, kde to jde nejlevněji a ne tam, kde je to nejvíce potřeba...
odjinud

Odpovědět

Zpět na „Prosek a okolí - všeobecná diskuse“