Pomoc v nouzi, asistence, konzultace...

Rady pro nováčky a vše o pomoci uživatelům při problémech. Popis programů a nastavení počítačů tak aby vše fungovalo jak má.
Odpovědět
yenik
Administrátor fóra
Příspěvky: 108
Registrován: úte srp 19, 2003 19:55

Pomoc v nouzi, asistence, konzultace...

Příspěvek od yenik » úte srp 26, 2003 11:23

Může se stát cokoliv. Váš miláček (pejsek) překousne kabel na jediném nechráněném místě,
namísto květiny nechtěně zalejete síťovou zásuvku, do vaší síťové zásuvky udeří kulový blesk (vtip :lol: ).

Co teď?

Je tady přece Počítačová pohotovost !

..."Haló, Houstone, máme problém..."
" Tady je Počítačová pohotovost Jablonka.cz. Jak Vám mohu pomoci?"
...


Chcte mít takovou službu? Uměli bychom to zařídit. Běžné věci zdarma, nadstandardní za mírnou odměnu.

Co je nadstandardní?
Vytvoříme seznam možných potíží ?
Sepíšeme návody na odstraňování drobných potíží?

CO si o tom myslíte?

judith
Běžný uživatel
Příspěvky: 13
Registrován: stř srp 20, 2003 7:03
Bydliště: Jablonecká 415
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od judith » stř srp 27, 2003 9:03

Tak ... pejsek za trest nebude dva dny jist :)

Bezne veci zdarma.
Ja myslim, ze by prave stacilo sepsat seznam beznych potizi a chyb, ktere by byl schopen bezny uzivatel odstranit sam (stiskni tohle, napis tohle, vysledek OK :) )

Nadstandardni bych hodnotila asi jako, ze uz to neopravi sam a je potreba pritomnost (u PC) nekoho zkusenejsiho, ktery v pravou chvili zasahne. To by mohlo (spis melo) byt zpoplatneno.

Pavel

Haló Houdsone, mám problém...

Příspěvek od Pavel » sob pro 17, 2005 18:58

Já bych to tedy určitě uvítal. V současné době právě sháním někoho na řešení takových drobných záhad na mém PC, které možná pro někoho jsou úplnou prkotinou, ale mně to trápí, ale zase to není tak závažné, abych ten krám popadnul a běžel s ním do servisu a čekal několik dní, než se v tom pošťárají.
Naopak zase jsem schopen nabídnout drobnou (ale kvalifikovanou) pomoc při řešení otázek, které souvisejí se silnoproudem. Jsem soudní znalec elektro, s §8 vyhl. 50/78 Sb. a revizní technik.

Pavel Mužík

Odpovědět

Zpět na „Návody a řešení“