Co se děje v našem okolí, ať už dobrého nebo špatného. Podílení se na věcech veřejných - občané vs. radnice a investoři. Diskuse ohledně věcí v místě – školky, školy, lékaři, zájmové kroužky, spolky, kluby, obchody, služby, doprava, výstavba, ekologie…

Moderátor: odjinud

Odpovědět
rachel manus
Běžný uživatel
Příspěvky: 2
Registrován: ned led 11, 2009 18:33

Příspěvek od rachel manus » ned led 11, 2009 18:37

Ráda bych se zeptala, zda máte někdo nějaké reference ohledně základních škol na Proseku? Např. zš Novoborská?
Díky

zemik
Běžný uživatel
Příspěvky: 18
Registrován: pát led 09, 2009 12:26
Bydliště: Jablonecká 710/34

Re: ZŠ

Příspěvek od zemik » pon led 12, 2009 2:01

Na ZŠ Novoborská 371 jsem chodil 9 let, nelze jinak než vřele doporučit - co se týče: úrovně učitelského sboru, výbavy školy atd. je spousta superlativů. Nicméně nemusím být objektivní jelikož jsem na jinou ZŠ nechodil :) ale na tuto školu budu ještě dlouho vzpomínat jen a jen v dobrém. Myslím že na stránkách školy (http://www.novoborska.cz) jsou nějaké reference zvěnčí, že škola měla jedno z nejlepších hodnocení v nějákém okruhu škol dokonce myslím i mezistátním, mrkněte tam. Já jsem dokončil devítku v r. 2001. Samozřejmě občas šáhlí učitelé se najdou všude, ale tady je to fakt vpohodě :wink: :)

odjinud
Administrátor fóra
Příspěvky: 433
Registrován: sob dub 19, 2008 19:40
Bydliště: na Proseku v paneláku, na Brnkách aspoň v ulici U paneláku :-)

Re: ZŠ

Příspěvek od odjinud » pon led 12, 2009 22:11

Taky z Českolipský 373, kam jsem chodil kdysi já, je gympl. Takže další základní škola je až za Vysočanskou ne?

A posílat malý dítě přes deset silnic... no, za slušnou školu se to možná vyplatí....
odjinud

rachel manus
Běžný uživatel
Příspěvky: 2
Registrován: ned led 11, 2009 18:33

Re: ZŠ

Příspěvek od rachel manus » úte led 13, 2009 12:40


Slyšela jsem, že ZŠ Litvínovská byla vyhlášena jako nejlepší základka na Praze 9 ještě se základkou Burešova na Ládví ???....

nimha
Běžný uživatel
Příspěvky: 145
Registrován: čtv kvě 01, 2008 20:13

Re: ZŠ

Příspěvek od nimha » pon led 19, 2009 23:29

Ta Burešova bejvala jazykovka, ne?

Odpovědět

Zpět na „Prosek a okolí - všeobecná diskuse“