Park přátelství

Co se děje v našem okolí, ať už dobrého nebo špatného. Podílení se na věcech veřejných - občané vs. radnice a investoři. Diskuse ohledně věcí v místě – školky, školy, lékaři, zájmové kroužky, spolky, kluby, obchody, služby, doprava, výstavba, ekologie…

Moderátor: odjinud

Odpovědět
kamila69
Běžný uživatel
Příspěvky: 4
Registrován: pát lis 06, 2009 13:24

Park přátelství

Příspěvek od kamila69 » pát lis 06, 2009 13:57

Ahoj všem,
přestěhovala jsem se s naší partičkou nedávno na Prosek,
všechno super,jediný co mi docela vadí je,to osvětlení.
Z práce se dostávám až po tmě a neni mi zrovna moc příjemný,když jdu z metra a musim skoro celou cestu po tmě.To by zas nebylo tak hrozný, když bych nemusela jít přes park,což tak jako tak,musim..takže je na místě,že mam docela strach.. :(
Jednou se mi dokonce stalo,když jsem si šla zase takhle jednou domů z metra (opět přes park,kde byla tma jak v pytli)tak jsem narazila do protijdoucího :shock:byl to pro nás oba šok,protože jsme ani jeden ani druhej o sobě nevěděli..
Takže vždycky při jízdě z práce se strachuju, jestli se bude nebo nebude svítit..
Nic příjemnýho.Myslim,že ne jenom pro mě.Nebo jsem snad jenom já taková bábovka? :P Nebo si sehnat ňákej pěknej doprovod? :D
Takže bych docela uvítala,když by se s tim něco udělalo,nebo aspoň poraďte,kam mam napsat

Díky

MSG
Běžný uživatel
Příspěvky: 101
Registrován: pon čer 09, 2008 10:08

Re: Park přátelství

Příspěvek od MSG » ned lis 08, 2009 9:34

Dej sem fotku a třeba se nějaký doprovod najde :-) :lol:
MSG

Trojka
Běžný uživatel
Příspěvky: 42
Registrován: čtv říj 23, 2008 19:51

Re: Park přátelství

Příspěvek od Trojka » ned lis 08, 2009 10:11

Bylo na to asi dost stížností, prtože když se dělall rekonstrukce parku před rokem, tak se hodně kácelo - zmizeli stovky m2 vysokých křovin, takže mě osobně přijde ten park jako velmi bezpečný, ale to je, žes ho neznala předtím.

Co se týče světla, tak když pominu, že se tam svítí zrovna teď ráno :-) tak se obrať buď na radnici nebo na PRE. Zkusil bych tu radnici.

Pro začátek můžeš zkusit chodit jinudy - odkud kam jdeš?

kamila69
Běžný uživatel
Příspěvky: 4
Registrován: pát lis 06, 2009 13:24

Re: Park přátelství

Příspěvek od kamila69 » pon lis 09, 2009 9:08

jo fotku,to by se vám líbilo :wink: to snad radsi ne :lol:

chodim z mimoňský na metro..no nevim o jiny ceste teda nevim..a bloudit mezi panelakama se mi zrovna nechce :?

odjinud
Administrátor fóra
Příspěvky: 433
Registrován: sob dub 19, 2008 19:40
Bydliště: na Proseku v paneláku, na Brnkách aspoň v ulici U paneláku :-)

Re: Park přátelství

Příspěvek od odjinud » pon lis 09, 2009 10:57

Z mimoňský přes park? Jo, koukám na mapu, to je pěkná romantická cesta a chápu, že za tmy nic moc. Leda pokud nebudou svít, tak jít sídlištěm. Je to dál, ale zato horší cesta :-)

Asi nejlíp Jabloneckou okolo toho dlouhýho paneláku (jedno z jaký strany) a pak okolo Billy z druhý strany než chodíš.
A nebo to střihnout okolo toho prostředního věžáku (jak jich je těch 5 za Billou, Jablonecká 717). Zleva i zprava je cesta spojující Jabloneckou ul. s Billou - z jedný strany jsou schody (delší, ale líp osvětlený), druhá je úzký chodníček bez osvětlení.

http://www.mapy.cz/#mm=ZP@st=s@ssq=jabl ... 70144@z=15
odjinud

kamila69
Běžný uživatel
Příspěvky: 4
Registrován: pát lis 06, 2009 13:24

Re: Park přátelství

Příspěvek od kamila69 » pon lis 09, 2009 15:53

Nejjednodušší možná bude si začít zvykat na tu tmu:) no nevim uvidim :wink:
Každopádně děkujuuuuuu

odjinud
Administrátor fóra
Příspěvky: 433
Registrován: sob dub 19, 2008 19:40
Bydliště: na Proseku v paneláku, na Brnkách aspoň v ulici U paneláku :-)

Re: Park přátelství

Příspěvek od odjinud » stř lis 11, 2009 11:24

To je správný přístup! :-)
odjinud

zemik
Běžný uživatel
Příspěvky: 18
Registrován: pát led 09, 2009 12:26
Bydliště: Jablonecká 710/34

Re: Park přátelství

Příspěvek od zemik » úte pro 29, 2009 13:16

tím chodníčkem chodím já často, takže se nemusíte bát slečno :) ... Navíc, jít tmavou uličkou je bezpečnější než osvětlenou, přeci jen v tmavé vás ti uchyláci neuvidí :D jinak ta je dost strašidelná, hlavně před hřištěm u rohu věžáku kdy tam do té cestičky zasahuje smrček, jakožto super schovka pro někoho :wink:

kamila69
Běžný uživatel
Příspěvky: 4
Registrován: pát lis 06, 2009 13:24

Re: Park přátelství

Příspěvek od kamila69 » úte pro 29, 2009 16:38

jj diky za tip :) ..myslim ze tudy fakt nepujdu :wink:
nahodou od ty doby co jsem sem napsala tak sem nezazila,aby se v parku nesvitilo..a to i treba v 4 rano :wink: ..takze u me dobry :D

raslaw
Běžný uživatel
Příspěvky: 21
Registrován: úte črc 22, 2008 21:08

Re: Park přátelství

Příspěvek od raslaw » stř pro 30, 2009 10:30

zemik píše:tím chodníčkem chodím já často, takže se nemusíte bát slečno :) ... Navíc, jít tmavou uličkou je bezpečnější než osvětlenou, přeci jen v tmavé vás ti uchyláci neuvidí :D jinak ta je dost strašidelná, hlavně před hřištěm u rohu věžáku kdy tam do té cestičky zasahuje smrček, jakožto super schovka pro někoho :wink:
o důvod víc tamtudy nechodit :-)

Odpovědět

Zpět na „Prosek a okolí - všeobecná diskuse“