Kam chodíte koukat na fotbal?

Co se v místě koná (sport, kultura…), srazy fóra, tipy na výlety…

Moderátor: odjinud

Odpovědět
albali
Běžný uživatel
Příspěvky: 65
Registrován: stř kvě 14, 2008 14:31

Kam chodíte koukat na fotbal?

Příspěvek od albali » čtv čer 05, 2008 15:57

Euro se kvapem blizi a zajimalo by me kam chodite koukat na fotbal. Treba na Proseku. Ja jsem tu zatim rozumnou putyku na to nevidel, samej pajzl...

odjinud
Administrátor fóra
Příspěvky: 433
Registrován: sob dub 19, 2008 19:40
Bydliště: na Proseku v paneláku, na Brnkách aspoň v ulici U paneláku :-)

Re: Kam chodíte koukat na fotbal?

Příspěvek od odjinud » čtv čer 05, 2008 21:28

Hotel Duo - jak je bowling.
Ceny piva sice dost zdražily, ale mají tam plátno a kupodivu tam bývá celkem prázdno. Už jsem tam byl na několika MS v hokeji, minulým euru a posledním MS ve fotbale...
odjinud

master
Administrátor fóra
Příspěvky: 6
Registrován: stř srp 20, 2003 7:03
Bydliště: Jablonecká 414
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam chodíte koukat na fotbal?

Příspěvek od master » pát čer 06, 2008 11:07

ja chodim do Chuďase (to je taková ta veselá slepená bouda u pošty). neni to zase tak hroznej pajzl :-)

odjinud
Administrátor fóra
Příspěvky: 433
Registrován: sob dub 19, 2008 19:40
Bydliště: na Proseku v paneláku, na Brnkách aspoň v ulici U paneláku :-)

Re: Kam chodíte koukat na fotbal?

Příspěvek od odjinud » pon čer 09, 2008 9:30

Byl jsem na ty akci na Karlstejne, resp. pobliz a chtěl jsem jit primo na Karlstejn na plastno. Pocasi ale vypadalo celkem blbe, tak jsem skoncil v nejake celkem pekne hospode v Bubovicich, to je nad sv. Janem. Ale z Proseka je to celkem z ruky:-)
odjinud

MSG
Běžný uživatel
Příspěvky: 101
Registrován: pon čer 09, 2008 10:08

Re: Kam chodíte koukat na fotbal?

Příspěvek od MSG » pon čer 09, 2008 11:45

Hotel Duo je OK, akorád trochu dražší...

Poblíže je ještě nějaká nálevna z bývalé trafostanice či čeho, je to v tom vnitrobloku mezi Teplickou a Vysočanskou...
MSG

zemik
Běžný uživatel
Příspěvky: 18
Registrován: pát led 09, 2009 12:26
Bydliště: Jablonecká 710/34

Re: Kam chodíte koukat na fotbal?

Příspěvek od zemik » pát led 09, 2009 13:12

Nejlepší byl bar Sebastian :((( to byla fakt nejlepší putika ač to byl sportbar, nicméně velký, kulec (3 stoly), fotbálek, plátno, televize všude, velekrásné servírky :) - teď tu budovu přestavujou na nějaké byty ptal jsem se dělníka jestli tam bude bar obnovenej řek prej že ne a mě se chtělo brečet :cry: ...a měli tam nejlepší Plzeň :cry: ..nevíte někdo jestli se jenom nepřestěhoval jinam ? Ikdyž to už by stejně nebylo ono...Navíc byl dost zapadlej, v budově jak bejvali většinou prádelny tam takhle někd na středu mezi metrem střížkov, hotelem duo a veterinářskou stanicí, přesněji to teď neurčím :) ...achjo mě to fakt tak mrzí, joa nato jak to bylo zapadlý, tak to tam dost žilo v pátek měli vždycky narváno a hodně mladejch lidí tam chodilo, teď všude budou byty a nikde žádná pořádná hospoda. Sebastian byla moje doomovská adresa ,) tu nynější sem ještě nenalez, tady na Proseku opravdu neni žádná pořádná hospoda. Zatim favority jsou na starym Proseku ale to už je daleko.

zemik
Běžný uživatel
Příspěvky: 18
Registrován: pát led 09, 2009 12:26
Bydliště: Jablonecká 710/34

Re: Kam chodíte koukat na fotbal?

Příspěvek od zemik » pát led 09, 2009 13:14

MSG píše:Hotel Duo je OK, akorád trochu dražší...

Poblíže je ještě nějaká nálevna z bývalé trafostanice či čeho, je to v tom vnitrobloku mezi Teplickou a Vysočanskou...
jj jasné ! tos myslel Sebastiana :)

nimha
Běžný uživatel
Příspěvky: 145
Registrován: čtv kvě 01, 2008 20:13

Re: Kam chodíte koukat na fotbal?

Příspěvek od nimha » pon led 19, 2009 23:35

zemik píše:Nejlepší byl bar Sebastian :((( to byla fakt nejlepší putika ač to byl sportbar, nicméně velký, kulec (3 stoly), fotbálek, plátno, televize všude, velekrásné servírky :) - teď tu budovu přestavujou na nějaké byty ptal jsem se dělníka jestli tam bude bar obnovenej řek prej že ne a mě se chtělo brečet :cry: ...a měli tam nejlepší Plzeň :cry: ..nevíte někdo jestli se jenom nepřestěhoval jinam ? Ikdyž to už by stejně nebylo ono...Navíc byl dost zapadlej, v budově jak bejvali většinou prádelny tam takhle někd na středu mezi metrem střížkov, hotelem duo a veterinářskou stanicí, přesněji to teď neurčím :) ...achjo mě to fakt tak mrzí, joa nato jak to bylo zapadlý, tak to tam dost žilo v pátek měli vždycky narváno a hodně mladejch lidí tam chodilo, teď všude budou byty a nikde žádná pořádná hospoda. Sebastian byla moje doomovská adresa ,) tu nynější sem ještě nenalez, tady na Proseku opravdu neni žádná pořádná hospoda. Zatim favority jsou na starym Proseku ale to už je daleko.
BYL? To už definitivně padlo?

zemik
Běžný uživatel
Příspěvky: 18
Registrován: pát led 09, 2009 12:26
Bydliště: Jablonecká 710/34

Re: Kam chodíte koukat na fotbal?

Příspěvek od zemik » stř led 21, 2009 23:14

Jo, bohužel :roll: a věř tomu že mě to hodně mrzí, jó co všecko sme tam prožily a kolik holek tam nabalili :D :cry: jednoho dne tam byla cedulka že maj zavříno, asi za měsíc už to bylo oplocené a celá ta budova šla do rekonstrukce a když za nějaký čas jsem šel kolem a ptal se dělníka, tak říkal že to budou byty....Ale (!!) žiju s nadějí že tam bude i Sebastian, sic nový a už né jako starý, ale se stejnými servírkami a v podobném stylu, tyjo - kéž by :( ..tady fakt v okolí nic není, Chuďas otom rači ani nemluvě, picošky jsou nóbl restaurace, no není tu nic :? jsme podle mě nejlidnatější část v ČR bez pořádné hospody :D

Odpovědět

Zpět na „Akce a kam vyrazit“