Jablonka - Sousedská síť na Proseku CZFree.Net Prosek www.prosek.czf

Finance

pát úno 20, 2009 10:50

Pravidelný členský příspěvek

Byl odsouhlasen na valné hromadě ve výši 150 Kč. Je především určen zajištění činnosti spolku a k zaplacení provozu naší sítě a platí se pravidelně bezhotovostně na naše konto. Naše síť je připojena, mimo jiné, k internetu 24 hodin denně s neomezenou velikostí přenesených dat.

Jednorázový instalační poplatek

Je obvykle 500 až 1000 Kč dle náročnosti (zalištování v bytě, nastavení routeru, instalace síťové karty apod.). Je určen k zaplacení pracovníka který Vás připojí a platí se ihned po zřízení přípojky. Pokud se nový člen sítě připojí sám, v případě že to je možné (zejména wifi) nebo pokud je LAN přípojka již v domě k bytu vybudovaná, tak tento poplatek nemusí platit. Vaše připojení je plně ve Vaší kompetenci a spolek ho nezajišťuje. Připojíte se buď sami nebo si zaplatíte člověka, co Vás připojí.

Celkový souhrn nákladů

Nejobvyklejší případ je následující:
* 500 Kč jednorázově po připojení na naší síť
* 150 Kč za měsíc (a tedy 1800 Kč pravidelně ročně)

Wifi zařízení a nebo síťovou kartu, kterým se připojíte, si platíte sami a je vaše věc kde a za kolik si to seženete. Můžeme vám poradit.

Přehled příspěvků na tento rok

Na nástěnce, kterou najdete zde, se dozvíte jak na tom letos jste a najdete i svůj variabilní symbol pro platbu. POZOR funguje to jen pokud jste doma v naší síti.

Jak platit

Jakékoliv platby provádějte až po připojení a obdržení podrobných platebních informací. Pravidelný členský příspěvek plaťte vždy na začátku daného období a tedy dopředu, ale v daném roce neplaťte víc než je třeba.

* číslo účtu: 2600031002/2010
* vyplňte prosím variabilní symbol (zjistíte zde) - v.s. se nemění a máte ho stále stejný
* Míň větších plateb vítáme, protože je s tím méně administrativy v účetnictví. Ideální je jedna platba do konce roku. (Kolik zbývá do konce roku zjistíte zde nebo v posledním sloupci)
Nástěnka poskytuje vše najednou a přehledně.

Pro minimalizaci bankovních poplatků je dobré platit větší částky najednou tedy alespoň čtvrtletně 450Kč. Neplaťe prosím, pokud to není nezbytné, menší částky než 450Kč.
Neplaťte prosím v tomto roce více než je třeba protože přeplatek nám přidělává práci v účetnictví.
Nezapomínejte prosím vyplnit variabilní symbol.

Chci doklad o zaplacení příspěvků

Pokud chcete/potřebujete doklad o zaplacení příspěvků, napište si o něj na email ucetni(a)jablonka,cz a pošleme vám ho.
Jen pro úplnost připomínáme, že platba příspěvků spolku je tzv. nedaňový náklad a tedy nelze použít ke snížení daňového základu.


Nástěnka

Žádost o instalaci

Jablonka.cz

Jablonecká 713
190 00 Praha - Prosek
IČO: 26635925
DIČ: CZ26635925
Nejsme plátci DPH

číslo účtu fio.cz:
2600031002/2010